Profil společnosti

Společnost UNIKOL, s. r. o., vznikla 17. června 1993 zápisem u Krajského obchodního soudu v Ostravě jako obchodní společnost s předmětem činnosti - koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a zprostředkovatelská činnost. Od začátku činnosti se společnost specializuje na distribuci valivých a kluzných ložisek a jejich příslušenství, používaných pro valivá uložení ve strojích, přístrojích a zařízeních ve všech průmyslových odvětvích.

Společnost byla kapitálově posílena v roce 1995 po odkoupení majoritního podílu současným majitelem, panem Stanislavem Nebáznivým. V současné době společnost dosahuje obratu kolem 250 milionů korun ročně.

S trvale rozrůstajícím počtem zákazníků v Čechách otevřel UNIKOL v roce 1998 pobočku v Nymburku, v roce 2002 v Kolíně, v roce 2004 v Plzni,v roce 2009 v Brně a v roce 2015 v Ostravě.

Společnost je autorizovaným prodejcem největších evropských výrobců valivých a kluzných ložisek Schaeffler Group (INA-FAG), KRW, SLF, ZVL SLOVAKIA, CRAFT a přímým prodejcem LOCTITE, OPTIBELT, Řetězy Vamberk, MORAVIAN CHAINS, MASTERSIL a TIMKEN. Zároveň je přímým prodejcem českých a slovenských firem ZKL Praha, ZVL Prešov, ZVL Skalica a Segnor Budyně.
UNIKOL, s.r.o.
Prodej kluzných ložisek
Prodej kluzných ložisek
Prodej kluzných ložisek
UNIKOL, s.r.o.
Poděbradská 246, 28802 Nymburk
+420 325 515 929, nymburk@unikol.cz

Copyright © 2020 by UNIKOL, s.r.o. | realizace Regional